Antalya Tadilat Dekorasyon İşleri

ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER


Anahtar Teslim Çözümler

Ev, ofis ya da farklı alanların tadilat süreci büyük bir sıkıntı olarak gözümüzde büyür. Sırf büyük bir iş yükü altına girmemek için yaşam alanlarımızı yenilemekten kaçarız. Ancak bu süreci profesyonel bir ekip ile birlikte tamamlarsanız sorun yaşamadan anahtar teslim çözümler ile evinizi yenileyebilirsiniz.  Bu sistem son zamanlarda dünyada ve ülkemizde sıklıkla kullanılmaktadır. Tüm tadilat işlemlerini kalem kalem hesaplama ve hepsi için ayrı usta bulma sizleri zorlayacaktır. Bu yüzden anahtar teslim tadilat işlemleri oldukça pratik bir çözüm olacaktır.

Sizler için anahtar teslim mutfak dekorasyon, anahtar teslim banyo dekorasyon, anahtar teslim salon dekor ve anahtar teslim iç dekorasyon işlemlerini yerine getiriyoruz. Tadilat işlemlerinde öncelikle ücretsiz bir keşif yapıyoruz. Sonrasında sizler için bir projelendirme yapıyoruz. Sizlere verdiğimiz fiyat teklifi sonrasında hemen çalışmalara başlıyoruz ve evinize istediğiniz ortamı getiriyoruz.  Anahtar teslim ev yenileme işlemleri için hemen bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları

Anahtar teslim çözümler eve yeni bir hava katan ve yaşam kalitesini ortaya çıkaran çalışmalardır. Evinizin her noktası isteğinize göre düzenlenebilir. Yaşam alanlarınıza istediğiniz formu vermek için profesyonel bir ekipten destek almanız şarttır. Bu süreçte öncelikle planlama yapılmalı ve buradan hareketle anahtar teslim dekorasyon işlemleri yürütülür. Anahtar teslim tadilat fiyatları oldukça farklıdır.

Fiyat teklifi alırken tadilat yaptırmak istediğiniz alan, kullanılacak malzemeler ve çalışacak ekip sayısı fiyata etki eder. Firmamız tüm tadilat işlemlerinizi en uygun fiyata en profesyonel şekilde tamamlamaktadır. Minimal tasarımlar ya da geniş yaşam alanları oluşturmak için evinizin her köşesini yenide elden geçiriyoruz. Ev tadilatı anahtar teslim olduğu zaman sizden sadece isteklerinizi alıyoruz. Belirttiğimiz süre içinde projeyi tamamlayarak evinizi size teslim ediyoruz.

Anahtar Teslim Tadilat Planlaması

Anahtar teslim çözümler için öncelikle planlama yapılması gerekir. Bir evi tadilata almadan evvel keşif yapılması çok önemlidir. bu süreçte sizlere uzman bir ekip yolluyoruz. Dekor uzmanlarımız ve iç mimarlarımız profesyonel şekilde evinizin tüm detaylarını inceler.  Sonrasında yapılacak tüm çalışmalar sizinle karşılıklı olarak belirlenir. Asma tavan, alçıpan, parke,  boya gibi tüm anahtar teslim iç dekorasyon işlemlerinizi belirliyoruz. Sonrasında iç mimarlarımız çizimlerini yaparlar. Çizim işleminden sonra tadilat sonunda ortaya çıkacak yaşam alanını sizlere 3 boyutlu olarak gösteriyoruz.

Komple ev tadilatı 3 boyutlu çalışması üzerinden süreçte yer alacak tüm kalemler hesaplanır. Sonrasında detaylı bir fiyatlandırma çalışması yapılır. Fiyatlar belirlenirken çizim ve süreci yönetme işlemleri de fiyata dahildir. Yani iç mimarlarımızın çizimleri için sizlerden ek bir ücret talep etmiyoruz.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Anahtar teslim dekorasyon işlemlerinin süresi işin detayına, hangi işlemlerin yapılacağına göre değişmektedir. Ayrıca burada evin genişliği de çok önemlidir. Ekiplerimiz projelendirme sürecinde malzeme gelişi ve yapılacak çalışmaları da dikkate alarak sizlere bir tarih verilir. Tüm çalışma işlemlerimiz verilen tarihte tamamlanmaktadır.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Çalışmaları Nelerdir?

Anahtar teslim çözümler için farklı ustalar ve ekipler sürece dahil olacaktır. Ancak ekipler aynı anda çalışabilirler. Bir yandan boya yapılırken diğer ekibimiz alçıpan yapabilir ve diğer ekiplerimizde tesisat sürecini tamamlayabilir. Çalışmalarımız sırasında tüm süreç iç mimarlarımız tarafından denetim altındadır. Projelendirme sürecinde belirlenen tüm detaylar anahtar teslim ev tadilatı sonunda uygulanır.

Sizler de yaşam alanlarınıza istediğiniz stili verebilmek ve bizimle birlikte banyo, salon, mutfak ve çocuk odası gibi alanlarınızı yeniden  yaratmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mg Yapı Tasarım, a dan z ye evinizin iş yerinizin ihtiyacı doğrultusunda her bütçeye uygun çözümler üretmektedir. Evimin, iş yerimin tadilatına nerden başlayacağım, ustaları nasıl temin edeceğim, malzeme temini konusunda kimden destek alabilirim, hangi malzeme ihtiyacımı karşılar ve en önemlisi de evimin, işyerimin tadilata başlamadan önce bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak tüm detaylarını nasıl görebilirim gibi soruların cevapları için, firmamız size uygun anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Ücretsiz keşif için lütfen arayınız.