Antalya Tadilat Dekorasyon İşleri

OFİS DEKORU


Ofis Dekoru

Çalışma hayatımızda ofislerin ayrı bir yeri vardır. İş yerlerinde ortamların özel olarak düzenlenmesi şarttır. Çünkü ofis dekoru yaparken özel çalışma ortamları ve ikili görüşme alanları dikkate alınarak çalışmalar yürütülür. Bu sebeple de kullanılacak olan alan tasarımı, dekorasyon ve yerleştirme işlemleri verimi ortaya çıkarmaya yönelik olmalıdır. Ekiplerimiz büro dekorasyon hizmetleri sayesinde tüm ofislerinizi hayal ettiğiniz yere dönüştürmektedir.

Ofis dekorasyon işlemleri ev tadilatına göre daha ince ayrıntılarla çalışılması gereken bir çalışma alanıdır. Çünkü burada mobilya seçimi de önemli olacaktır. Ofis alanlarının dekore edilmesi sürecinde seçimleriniz daha kısıtlı olacaktır. Bu yüzden çalışma şeklinize göre en uygun ortamı ortaya çıkarmalısınız.

Hukuk börosu dekorasyon sürecinde çalışma alanlarının daha çok görüşmelere uygun olarak tasarlanması gerekir. Bunun için özel alanlar yaratılır ve hukuk bürosunun gelen ziyaretçiler tarafından güven veren bir yer olmasına çalışılır. Böylece görüşme işlemlerinizin verimli geçmesini, iki tarafın da sürece motive olarak dahil olmasını ve ortadan dikkat dağıtıcı etmenlerin kalkması sağlanacaktır. Avukatlık ofii dekorasyon yaparken aksesuarlar, çalışma masası ve çalışma tahtası gibi farklı seçenekler büyük bir ahenk içinde yaşam alanınıza uygulanır.

Özel Ofis Tasarımı

Tüm çalışmalarımız kişiye özel olarak yapılmaktadır. Öncelikle bir yaşam alanında amaç ne olursa oldun belli ofis dekorasyon fikirleri uygulanmaktadır. Ofislerimizin tasarımında dikkat ettiğimiz kriterleri şöyle aktaralım;

Sade ve Ferah Tasarımlar

Özellikle küçük ofis dekorasyonu işlemlerinde sade seçim yapmak çok önemlidir. Bir yaşam alanı sade olursa orada çalışma verimi de artacaktır. Çalışma masası, diğer sandalyeler ve özel oturma alanları dışında ofisinize büyük çapta bir yerleşim gerçekleştirmiyoruz. Öncelikle seçimlerimizde ofisinizin boyutu önemlidir. Ferah ve zarif bir iç mekan ortaya çıkarmak için ofis dekoru 60-30-10 kuralına uygun olarak yapılmaktadır. Sade dokunuşlarla zamansız ve ferah yaşam alanları ortaya çıkarıyoruz.

Aydınlatmalar

Büro dekorasyon işlemlerinizde aydınlatmalar da tasarıma etki eden bir durumdur. Yeterli düzeyde bir aydınlatma olmayan yaşam alanları çalışmanızı engeller ve şık bir görüntü ortaya çıkmasına engel olur. Bu yüzden bizler yaşam alanlarınızda en uygun aydınlatma elemanlarını tercih ediyoruz. İç mimar arkadaşlar gün ışığı alma durumuna göre aydınlatma oranını belirlemektedir.

Ofis Mobilyaları

Özel ofis tasarımı yaparken  kullanılacak olan mobilyalar kadar ideal yerleşim düzeni de önemlidir. Aynı renkte ya da desende olan ofis mobilyaları sizin için bir düzen tesis edebilir. Ayrıca farklı küçük detaylarla beslenen ofis mobilyaları insanları etkileyecek ve ofisinizin tarzını ortaya koyacaktır. Tüm ofis mobilyalarınızı yaşam alanınıza ve dokuya uygun olarak belirliyoruz.

 

Duvar Dekorasyonları

Ofis tadilatı yapıyorsanız yenileme işlemlerinde duvar dekorasyonu da önemlidir.  Duvarınızın ne şekilde yapıldığı ofisinizin kimliğini ve karakterini ortaya çıkaracaktır. Ofis içinde VİP ofis tasarımı yapabilmek için ve büyüleyici mekanlar yaratmak için niş alan, taş kaplama ve duvarlarda tablo kullanımı gibi birçok çalışmayı sizler adına yapıyoruz. Böylece ofis içinde sizler için mükemmel bir çalışma ortamı oluşturuyoruz. Ayrıca ofis asma tavan dekor çalışmalarımız ile şıklığı tamamlıyoruz.

Antalya Özel Ofis Tasarımı

Ofis tasarımında uzman iç mimarlarımız sizlere destek olmaktadır. Antalya iç mimar arkadaşlarımızın çalışma sahasıdır. Yani şehrin her yerine gelerek ücretsiz keşif ile sizlere özel ofis tasarımı hizmeti vermekteyiz.  Avukat ofis dekorasyon çalışmalarında en özel iş yerlerine kadar birçok ofisi sizlere özel şekilde tasarlıyoruz. Ofis dekoru çalışmalarımızda Antalya iç dekor fikirleriyle  yaşam alanlarınızı istediğiniz formlara kavuşturuyoruz. Sizi etkileyecek modern ve ferah ofislerimizi görmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Günümüz yoğun iş temposunda çoğu insan günün büyük bir kısmını ofisinde geçirmektedir. Ofisler artık yaşamımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. İster işveren olun ister çalışan günümüzün 8-10 saatini geçirdiğimiz ofislerin dekorasyonu ve tasarımı iş hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır.

Ofis dekorasyonunu önemsemek işyerinizin ve çalışanlarınızın daha verimli olmasını sağlayacaktır. Faaliyet gösterdiğiniz sektörün ruhuna hitap eden ofisiniz iş hayatınızda daha da yükselmenize vesile olacak bir vitrindir.

Ofisinizi dekor ettirmek istiyorsanız, ücretsiz keşifsiz için lütfen irtibata geçiniz.